Pajisje për heqjen e kallove, Grundig, 45 min, 2 shpejtësi, përfshirë 2 rulë rërë 810165

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Pajisje për heqjen e kallove, Grundig, 45 min, 2 shpejtësi, përfshirë 2 rulë rërë 810165

PERSHKRIMI:

Pajisja për heqjen e kallove Grundig është ideale për zbutjen e lëkurës së thatë, të ashpër dhe të kallëzuar në këmbë. Ruli i lëmimit rrotullohet 40 herë në sekondë dhe heq butësisht dhe në mënyrë të sigurt lëkurën e tepërt dhe të fortë. Rulli për bluarjen është më e lehtë për t’u përdorur sesa një copë metalike, pasi nuk ka nevojë për teh. Ju mund të përdorni heqësin e kallove në çdo kënd mbi 300 gradë, i cili është veçanërisht i dobishëm në thembra. Kapaku mbrojtës i përfshirë në paketim mbron rulin e lëmimit nga papastërtitë dhe është veçanërisht praktik kur e merrni pajisjen me vete gjatë pushimeve. Pas afërsisht 2 orë karikim, mund ta përdorni pajisjen deri në 45 minuta pa kabllo.

  • Tipi : Pajisje për heqjen e kallove
  • Numri i funksioneve : 2 shpejtësi
  • Koha e aktivizimit : 45 min
Pajisje per heqjen e kallove 1 Pajisje per heqjen e kallove 2 Pajisje per heqjen e kallove 3

SHOPPING CART

close