Orë tavoline- telefon, e zezë, 18×29 cm 241142

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,750 Lekë

Orë tavoline- telefon, e zezë, 18×29 cm 241142

PERSHKRIMI:

Kjo orë do të punojë në mënyrë të përkryer në shtëpinë ose në zyrën tuaj. Kjo orë është ideale për të kompletuar dhe dekoruar shtëpinë apo zyrën tuaj.

  • Materiali : Metal
  • Ngjyra : E zezë
  • Gjerësia : 18 cm
  • Lartësia : 29 cm

Ore tavoline telefon e zeze 18x29 cm 241142

Kategori: Etiketa: , ,

SHOPPING CART

close