fbpx

Niji Cante me bllok, unaza, zinxhir dhe doreza Ngjyra te Ndryshme OHDA0074

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,400 Lekë

Niji Cante me bllok, unaza, zinxhir dhe doreza Ngjyra te Ndryshme OHDA0074

SKU: 33284256 Category: Tag:

SHOPPING CART

close