, ,

Set karroce, seggiolino, kosh per te fjetur bebi, cante per nenen, Luxury

(2 customer reviews)

60,000 Lekë

Clear

Set karroce, seggiolino, kosh per te fjetur bebi, cante per nenen, Luxury

Goma mishi
Skelet alumini
Cante praktike per nenen
Koshi per te fjetur bebi pajisur me cope pambuku
Seggiolino
Karrigia e cila vendoset ne karroce per te dale xhiro
Koshi segiiolino dhe karrigia rrotullohen 360 grade
Cope kundra ujit ne forme jorgani per te nderruar bebin
Teper cilesore shume funksionale

 

Ngjyra

E Zeze, Gri

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

  1. Salome (verified owner)

    Very fast delivery

    Salome

  2. Yllka (verified owner)

    Good quality

    Yllka

SHOPPING CART

close