fbpx

Ngrohës elektrik për këmbët, 100 W, 30x30x23 cm, 230 V 800782

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,990 Lekë

Ngrohës elektrik për këmbët, 100 W, 30x30x23 cm, 230 V 800782

PERSHKRIMI:

Ngrohës elektrik për këmbët do t’ju sigurojë ngrohtësinë dhe rehatinë e nevojshme. Është lehtësisht e paketueshme dhe në përmasa të vogla. Është ideale si aksesor udhëtimi.

  • Tipi : Ngrohës elektrik për këmbët
  • Fuqia : 100W
  • Përmasat : 30x30x23 cm
  • Tensioni : 230V
SKU: 89253959 Category: Tag:

SHOPPING CART

close