Ndricues Me Panel Diellor Dhe Sensor Levizje 57Led

3,710 Lekë

Ndricues Me Panel Diellor Dhe Sensor Levizje 57Led-BALK

PERSHKRIMI:

Punon me ane te rrezeve te diellit si dhe me ane te karikimit me rryme elektrike.
Ka 57 llamba led.
Rezistente ndaj shiut.
Mund t’i vendosni ne shtepi, magazina, etj.

 

SKU: 89147882 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close