Mulli per arra Delicia 630071

(2 customer reviews)
Tescoma

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

2,700 Lekë

Mulli per arra Delicia 630071

Mulli “DELICIA” ideale për të grirë arra, lajthi, bajame, fistikë, çokollatë dhe biskota shpejt dhe pa mundim.

SKU: 39946368 Category: Tags: , ,

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Jolanda (verified owner)

  Good service

  Jolanda

 2. Fatjeta (verified owner)

  Good service

  Fatjeta

SHOPPING CART

close