fbpx

Motorrpompë me dy kohë, 1″, WP100 45798

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

16,990 Lekë

Motorrpompë me dy kohë, 1″, WP100 45798

PERSHKRIMI:

Motorrpompat HANS janë efikase, me rendiment të lartë dhe lehtësisht të transportueshme. Konstrukti i pompës mundëson punimin pa problem dhe në ujë të papastër.

 • Tipi : Motopompë
 • Fuqia : 1450W/40.2 CC
 • Lartësia maksimale (m) : 30
 • Thithja max : 6
 • Prurja max : 8 L/H
 • Marka : Hans
 • Diametri në dalje : 1″ / 25 mm
 • Materiali i pompes : Alumin
 • Temperatura max e ambientit : 40 °C
 • Temp max e ujit : 35 °C
SKU: 15486188 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close