Mono patinë, Maxi, S910W2, rrota me drita led, ngjyra te ndyshme 68781

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,000 Lekë

Mono patinë, Maxi, S910W2, rrota me drita led, ngjyra te ndyshme 68781

PERSHKRIMI:

Mono patina përmban 3 rrota për tu dhënë stabilitet shtesë atyre që e ushtrojnë për here të parë. Timon drejtues lehtësisht i manovrueshem për mesimin e balancimit dhe koordinimit në ecje, veshja e timonit me gomë të butë e bën atë të rehatshëm për duart e vogla të fëmijëve. Plate për vendosjen e këmbëve kundër rreshkitjes, timon me dorezë gome të trajtuar, frena këmbe. Pesha maksimale e përdoruesit: 40 kg. E përshtatshme për moshat 6 vjeç dhe më shumë. Për përdorim në kende lojrash. Këshillohet që për të vegjlit të përdoret nën mbikëqyrjen e drejtpërdrejtë të një të rrituri. Sigurohuni që gjatë perdorimit të mbahet kokore.

  • Ngjyra : Miks
  • Kapaciteti mbajtës : 40 kg
Mono patine 1 Mono patine 5 Mono patine 6

SHOPPING CART

close