Mbajtese Tableti Dhe Telefoni Auris

2,200 Lekë

Mbajtese Tableti Dhe Telefoni Auris

PERSHKRIMI:

– Ngjyra: E zezë.

– Materiali: Aliazh alumini + Silikoni.

– Lartësia e rregullueshme lirisht.

– I pajtueshëm me të gjithë smartphone-t dhe tabletët.

– Boshti i rregullueshëm 35 °.

– Nuk ndikon në karikimin e telefonit.

– Super dritë dhe e lëvizshme.

– Pa kufizime kufitare.

– E qëndrueshme dhe e vendosur.

– Ideale për shikimin e videove.

 

Category: Tag:

SHOPPING CART

close