Mbajtëse telefoni Smartphone Per Biciklete.

900 Lekë

Mbajtëse telefoni Smartphone Per Biciklete.

PERSHKRIMI:

Detaje të Shpejta
Emri i markës:OEM
Markë e përputhshme:Smartphone
Numri i modelit:GB004
Vendi i origjinës:Guangdong, China
Artikulli:Çantë e papërshkueshme nga uji
Madhësia:S / M / L / XL
Karakteristikë:I papërshkueshëm nga uji dhe i shokuar
Funksioni:Këllëf mbrojtës i telefonit
Dizajni:Zinxhir i dyfishtë
Vendi i aplikimit:Timon motor / biçikletë

SHOPPING CART

close