fbpx

Mbajtese per dru 40×42 cm model antik 54925

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,500 Lekë

Mbajtese per dru 40×42 cm model antik 54925

PERSHKRIMI:

Jepini oxhakut tuaj klas dhe madhështi duke e plotësuar me aksesorë të nevojshëm! Mbajtëse për dru, e lyer me bojë pluhur me pjekje për ti rezistuar nxehtësisë dhe goditjeve mekanike. Model antik (ngjyrë e zezë)

  • Masa : 40x42cm
  • Materiali : Celik
  • Ngjyra : E Zeze
SKU: 58778647 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close