fbpx

Mbajtese druri 32x42x80 cm 68770

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

12,500 Lekë

Mbajtese druri 32x42x80 cm 68770

PERSHKRIMI:

Jepini oxhakut tuaj klas dhe madhështi duke e plotësuar me aksesorë të nevojshëm! Mbajtëse për dru, e lyer me bojë pluhur me pjekje për ti rezistuar nxehtësisë dhe goditjeve mekanike

  • Masa : 32x42x80 cm
SKU: 13734237 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close