Maske Ushqyese Dhe Rikuperuese Per Floket Me Arre Kokosi

2,604 Lekë

Maske Ushqyese Dhe Rikuperuese Per Floket Me Arre Kokosi G-C

PËRSHKRIMI

Maska e flokëve me Arrë Kokosi Organike nga ECOLATIER depërton thellë në strukturën e flokëve, duke i dhënë jetë dhe rikthyer atë.

I ngop flokët me lëndë ushqyese, mbron kundër këputjes dhe stresit, i bën flokët me shkëlqim dhe të mëndafshtë.

Vaji i Amla forcon flokët përgjatë gjithë gjatësisë së tij, përmirëson strukturën, forcon dhe ruan ngjyrën e flokëve dhe promovon rritjen e tyre aktive.

Vaji i pjeshkës është i pasur me vitamina, fosfolipide, makro dhe mikroelemente.

Thithet shpejt, ushqen dhe ringjall në mënyrë të jashtëzakonshme flokët e thatë, ka një efekt qetësues në lëkurën e ndjeshme të kokës.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni një sasi të vogël të maskës në flokë të lagur, lëreni të veprojë për 2-5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Cocos Nucifera (Coconut) Liquid Endosperm (Organic Coconut Water), Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract (Mango Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable), Cetearyl Alcohol, Organic Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Organic Coconut Oil), Phyllanthius Emblica (Amla) Oil (Amla Oil), Prunus Persica (Peach) Kernel Oil (Peach Oil), Behentrimonium Chloride, Niacinamide (Vitamin B3), Parfum, Sodium Hydroxide, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Limonene, Coumarin, Citronellol, Citral

SKU: 28956252 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close