Maske Rinovuese Per Fytyren Me Acide Aha

Krahasoni

1,792 Lekë

Maske Rinovuese Per Fytyren Me Acide Aha G-C

PËRSHKRIMI

Maska e fytyrës me acide AHA e bën lëkurën të fortë, të hidratuar dhe rrezatuese, përmirëson tonin dhe elasticitetin e lëkurës dhe ndihmon në luftimin e njollave të errëta.

Acidet AHA në kombinim me vajin e bajames eksfolojnë dhe hidratojnë butësisht lëkurën, aktivizojnë proceset e veta rigjeneruese të epidermës dhe ndihmojnë në zbutjen e rrudhave të imëta.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 110ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën për të pastruar fytyrën, duke shmangur zonën e syve.

Lëreni të veprojë për 5 deri në 10 minuta, pastaj shpëlajeni me sasi të bollshme uji.

Rekomandohet të përdoret 2 deri në 3 herë në javë.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Kaolin, Ethylhexyl Stearate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Almond Oil), Vegetable Glycerin (Vegetable), Vaccinium Myrtillus Fruit Extract (Blueberry Berry Extract), Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract (Sugarcane Extract), Citrus Aurantium Dulsis (Orange) Fruit Extract (Orange Fruit Extract), Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract (Lemon Extract), Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract (Sugar Maple Extract), Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Oil (Shea Butter) , Stearic Acid, Glyceryl Monostearate, Titanium Dioxide, Cetearyl Alcohol, Hydroganated Castor Oil, Hectorite, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Perfume, Xanthan Gum, Lactic acid, Lecithin, Tocopherolxide, Ascorbyl Palromitate, Sodium Hydroxide

SHOPPING CART

close