Maske Per Parandalimin E Renies Se Flokeve Me Vitamina Dhe Proteina

1,288 Lekë

Maske Per Parandalimin E Renies Se Flokeve Me Vitamina Dhe Proteina G-C

PËRSHKRIMI

Proteinat bimore kanë një efekt të thellë ushqyes dhe rigjenerues, promovojnë restaurimin e flokëve përgjatë gjithë gjatësisë, pasurojnë flokët me substanca të vlefshme, ndihmojnë për të ruajtur bukurinë dhe shkëlqimin e tyre.
Ekstrakti i xhinxherit parandalon humbjen, vitaminat i japin flokëve energji dhe forcë.

SASIA: 100ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë, lëreni të veprojë për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Panax Ginseng Root (Ginseng) Extract (Ginseng Extract), Cetearyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglyceride, Behentrimonium Chloride, Vegetable Gycerin (from Vegetable Oils), Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Hydrolyzed Rough Protein (Wheat Proteins) (Rye Proteins), Hydrolyzed Oats Protein (Oat Proteins), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Hydroxyethylcellulose (From Cellulose), Perfume, Behentrimonium Methosulfate, Quaternium-87, Niacinamide (Vitamin B3), Calcium Pantothenate (Vitamin B3), C), Tocopheryl Acetate (vitamin E), Pyridoxine HCL (vitamin B6), Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Biotinoyl tripeptide-1, Butylene Glycol, Oleanolic Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PPG-26-Buteth -26 , Apigenin, Citric Acid

SKU: 39427547 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close