Maske Pastruese Per Fytyren Me Argjile Blu Dhe Sherebele

1,792 Lekë

Maske Pastruese Per Fytyren Me Argjile Blu Dhe Sherebele G-C

PËRSHKRIMI

Maskë pastruese e thellë për fytyrën me argjilë blu – pastron thellë dhe forcon poret, i siguron lëkurës mikroelemente thelbësore.

Ideale për kujdesin e lëkurës problematike dhe të yndyrshme.

Ekstrakti i sherebelës dezinfekton dhe lufton aknet, normalizon gjëndrat dhjamore dhe lehtëson inflamacionin.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 110ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën për të pastruar fytyrën, duke shmangur zonën e syve.

Lëreni të veprojë për 5 deri në 10 minuta, pastaj shpëlajeni me sasi të bollshme uji.

Rekomandohet të përdoret 2 deri në 3 herë në javë.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Montmorillonite & Kaolin (Blue Clay) (Blue Clay), Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract (Sage Extract), Octyldodecanol, Vegetable Glycerin (Vegetable), Hectorite, Xanthan Gum, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil (Grape Seed Oil) ), Zinc oxide, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Perfume, Tocopheryl Acetate (Vitamin E)

SHOPPING CART

close