Maske Flokesh Per Pastrim Te Thelle, Skalp Te Vajisur Dhe Skajet E Thata Me 3 Lloje Argjilesh

1,288 Lekë

Maske Flokesh Per Pastrim Te Thelle, Skalp Te Vajisur Dhe Skajet E Thata Me 3 Lloje Argjilesh G-C

PËRSHKRIMI

1. Restauron strukturën e flokëve
2. Forcon dhe ushqen
3. Aktivizon rritjen e flokëve

SASIA: 100ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë, lëreni të veprojë për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Cetearyl Alcohol (from Coconut Oil), Behentrimonium Chloride, Vegetable Glycerin (Vegetable), Kaolin (Red Clay) (Red Clay), Kaolin (White Clay) (White Clay), Montmorillonite & Illite (Blue Clay) (Blue Clay) ), Phyllantius Emblica (Amla) Oil (Amla oil), Panthenol (provitamin B5), Charcoal (Coal), Parfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Hydroxide, Linalool

SKU: 87272971 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close