Makine Qethese HC5018 MK0629-N

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,606 Lekë

Makine Qethese Dhe Rroje HC5018 MK0629-N

PERSHKRIMI:

Koke qe mund te lahet me uje te rrjedhshem: Po
Koka qe pershtaten sipas formes se fytyres: Jo
Indikator qe tregon karikimin: Jo
Nr. i opsioneve per gjatesi te ndryshme te flokeve: 5
MARKA: REMINGTON
Me korent ose me bateri alkaline: Me korent
Mund te perdoret pa qen e lidhur ne korent: Jo
Koha qe mund te perdoret pa u vendosur ne korent: JO
Koke e nderrueshme: Po
Largesia midis niveleve te ndryshme te prerjes: 3 mm
Gjeresia e kreherit preres:
Nr. i kreherave: 6
Furce pastrimi: Po
GARANCIA NORMALE: 36
Ean Code: 4008496867332
SKU: 87716457 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close