Makine Qethese Fuego PR-2228 MK0623-N

Fuego

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,086 Lekë

Makine Qethese Dhe Rroje Fuego PR-2228 MK0623-N

PERSHRKIMI:

Indikator qe tregon karikimin:
Nr. i opsioneve per gjatesi te ndryshme te flokeve:
Largesia midis niveleve te ndryshme te prerjes:
Gjeresia e kreherit preres:
Nr. i kreherave:
Furce pastrimi: Po
Ean Code:
Me korent ose me bateri alkaline: Me korent
Mund te perdoret pa qen e lidhur ne korent:
Koha qe mund te perdoret pa u vendosur ne korent: JO
Koke e nderrueshme: Po
Koke qe mund te lahet me uje te rrjedhshem: Jo
Koka qe pershtaten sipas formes se fytyres: Jo
MARKA: FUEGO
GARANCIA NORMALE: 12
SKU: 83471499 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close