Makine Qethese Grunding MC 3140 MK0396-N

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,026 Lekë

Makine Qethese Dhe Rroje Grunding MC 3140 MK0396-N

PERSHKRIMI:

Nr. i kreherave:
Furce pastrimi: PO
GARANCIA NORMALE: 24
MARKA: GRUNDIG
Me korent ose me bateri alkaline: Me bateri
Mund te perdoret pa qen e lidhur ne korent: PO
Koha qe mund te perdoret pa u vendosur ne korent: 45 min
Koke e nderrueshme: Jo
Koke qe mund te lahet me uje te rrjedhshem:
Koka qe pershtaten sipas formes se fytyres: Jo
Indikator qe tregon karikimin:
Nr. i opsioneve per gjatesi te ndryshme te flokeve:
Largesia midis niveleve te ndryshme te prerjes:
Gjeresia e kreherit preres:
Ean Code: 7900000092070
SKU: 86887555 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close