Makinë qethëse, Braun, 8 në 1, 0.5 -21 mm, 13 nivele prerje, 4 krehra, 60 min, 8 h 810230

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

10,486 Lekë

Makinë qethëse, Braun, 8 në 1, 0.5 -21 mm, 13 nivele prerje, 4 krehra, 60 min, 8 h 810230

PERSHKRIMI:

Makinë qethëse Braun All-in-one. Paketë 8-në-1 për fytyrën, prerjen e flokëve dhe rruajtjen e pastër. Teknologjia inovative AutoSensing e Braun, lexon mjekrën tuaj 13 herë në sekondë dhe rregullon fuqinë e motorit të prerjes në varësi të trashësisë e saj, duke siguruar një zbukurim të lehtë për çdo lloj mjekre. Motori siguron energji shtesë saktësisht aty ku është e nevojshme, duke lejuar prerëset Braun të japin një performancë të paparë krahasuar me të gjitha gjeneratat e mëparshme të prerjeve të Braun. Arrini çdo gjatësi të mjekrës nga 0,5 – 21 mm falë 4 krehjeve, plus trajtoni flokët e padëshiruar me shtojcën e prerjes së veshit dhe hundës. Trajtoni flokët e padëshiruar me shtojcën e prerjes së veshit dhe hundës. Prisni flokët në gjatësinë e saktë që ju nevojitet – nga 0,5 – 21 mm, me dy krehrat e rregullueshme me qëllim të dyfishtë. Krijoni vija dhe skaje të sakta me kokën e prerjes së mjekrës. Trajtoni zona veçanërisht të vogla me kokën e prerjes së detajeve. Pastroni qafën, faqet dhe fytyrën me briskun e rrojes Gillette Fusion 5 ProGlide me Teknologjinë FlexBall. 100 minuta prerje. Rimbushje e plotë në 1 orë. Karikim i shpejtë në 5 minuta për 1 rroje. Lani kokën në mënyrë të sigurt nën ujë të rrjedhshëm për pastrim të lehtë.

  • Tipi : Makinë qethëse
  • Numri i funksioneve : 13 nivele prerje
SKU: 87377418 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close