Makine Per Femije Chicco Quattro 4n1 P-B

Krahasoni

13,300 Lekë

Makine Per Femije Chicco Quattro 4n1 P-B

PERSHKRIMI:

Një veturë e ulur që ofron 4 mënyra loje për të ndjekur rritjen efemijes nga 9 në 36 muaj.
1. Rocker: i përshtatshëm për fëmijë të vegjël, falë bazës së tij të qëndrueshme lëkundëse, shiritit të sigurisë dhe parzmore.
2. Shtyni Go n 'Shkoni: me këmbë, rrip sigurie dhe dorezë praktike që prindërit të shtyjnë dhe drejtojnë.
3. Push Walk n 'Walk: duke përfshirë një mbështetje të dobishme për hapat e parë të foshnjës.
4. Uluni per udhtimi: lejoni që fëmija të shtyjë veten lirshëm me këmbët e tyre.

I plotë me qendër aktiviteti argëtuese në timon, i përdorshëm në të katër mënyrat dhe i lëvizshëm për të luajtur me te  kudo.

Dimensionet: 59 x 33 x 60 cm

SHOPPING CART

close