, , , ,

LR LIFETAKT Cistus Incanus Çaj 250.00g

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

3,080 Lekë

LR LIFETAKT Cistus Incanus Çaj 250.00g

siegel_10.jpg

Pershkrim:

Cistus Incanus Çaj – për ngrohtësi që të bën të ndihesh mirë nga brenda.
Çaji i LR Cistus Incanus përbëhet nga 95% barishte cistus incanus dhe për më tepër është pasuruar me 5% gjethe menteje. Përkatësisht çaji përbëhet nga përbërës 100% natyralë dhe nuk përmban aroma artificiale. Ziejeni, shërbejeni dhe shijojeni!

Perberesit:

95 % barishte Cistus e egër (Cistus Incanus), 5% gjethe menteje.

Aplikimi:

Hidhni një lugë çaji në filxhan me ujë të valuar, mbulojeni dhe lëreni të tretet për 8–10 minuta. Kjo është e vetmja mënyrë për të patur një pije të sigurtë. Kullojeni para se ta pini.

 

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Meriela (verified owner)

  Good quality

  Meriela

 2. Paloma (verified owner)

  The product is firmly packed

  Paloma

SHOPPING CART

close