, , , ,

Pre Happiness Home Fragrance Set (Free Choice) 200.00 ml

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,700 Lekë

Clear

Pre Happiness Home Fragrance Set (Free Choice) 200.00 ml

• Dritë e ngrohtë në ditët e errëta të dimrit.

• Aromë elegante dhe e ngrohtë: e drunjtë, lulesh, pikante.

Marka

LR

Aroma

Dashurie, Trendafil

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Ardita (verified owner)

  Good service

  Ardita

 2. Asli (verified owner)

  Super

  Asli

SHOPPING CART

close