,

Lodra Shkathtesie per Femije Qrc Quack Flap rosak qe shtyhet krahet hapen dhe leshon tinguj argetues 1-3 Vjec OTSS0100

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,100 Lekë

Lodra Shkathtesie per Femije Qrc Quack Flap rosak qe shtyhet krahet hapen dhe leshon tinguj argetues 1-3 Vjec OTSS0100

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Erjeta (verified owner)

  Good quality

  Erjeta

 2. Emmalynn (verified owner)

  The product is firmly packed

  Emmalynn

SHOPPING CART

close