,

Lodra per femije Set plazhi me kamion rere kove ujitese dhe vegla muratori Little Worker OTOA0241

(2 customer reviews)

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,450 Lekë

Lodra per femije Set plazhi me kamion rere kove ujitese dhe vegla muratori Little Worker OTOA0241

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Elma (verified owner)

  Good service

  Elma

 2. Basira (verified owner)

  Very fast delivery

  Basira

SHOPPING CART

close