Lodra Per Femije Qen Pellushi Labrador Sy Gliter I Ulur 60Cm

3,919 Lekë

Lodra Per Femije Qen Pellushi Labrador Sy Gliter I Ulur 60Cm-1197372

PERSHKRIMI:

Lodër qensh ulur, prej pelushi, labrador dhe sy të shkëlqyeshëm.
Ngjyra Kafe.
Materiali Poliestër.
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 46Cm x 50Cm x 60cm.

 

SHOPPING CART

close