Lodra per femije Piste Ferrari me 2 Ane P-B

Krahasoni

3,040 Lekë

Lodra per femije Piste Ferrari me 2 Ane P-B

PERSHKRIMI:

  • Seti përfshin një udhëtim ndërveprues të drejtëzave dhe kthesave dhe dy topa Go Go Racing, thjesht shtypni dorezën, për të parë të dy topat poshtë shtegut.
  • Përmasat e produktit: 48 x 39 x 20 cm 
SKU: 81373798 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close