Lodra per femije Loder motorr Vespa me telekomande Chicco P-B

4,240 Lekë

Lodra per femije Loder motorr Vespa me telekomande Chicco P-B

PERSHKRIMI :

Motor me telekomandë është frymëzuar nga modeli i vërtetë Vespa Primavera.

-Me detaje dhe tinguj realistë.

-Falë timonit intuitiv, ai mund të drejtohet në çdo drejtim.

SKU: 49912432 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close