Lodra per femije Loder Kukull Notuese Mimi P-B

5,040 Lekë

Lodra per femije Loder Kukull Notuese Mimi P-B

PERSHKRIMI:

-Kukulla notuese Mimi e do ujin dhe bëhet miku i vaskes së fëmijës suaj.

-Kjo kukull banje ndihmon fëmijën tuaj të fitojë besim ndërsa argëtohet.

-Kukulla Mimi e Bloopies është një kukull interaktive që noton në ujë!

-Ajo njeh 4 stile të ndryshme noti (zvarritje përpara, shpinë, flutur), nxjerr ujë nga goja dhe fryn flluska me maskën e saj të snorkelit.

Përfshin 1 kukull MImi me një lartësi prej 32.5 cm, dhe 3 aksesorë: 1 maskë snorkel, 1 palë fins dhe 1 vozë që përputhet me veshjen e Mimi.

Mosha:2vjec+

SKU: 69336996 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close