Lodra Per Femije Loder kamion pastrimi

2,800 Lekë

Lodra Per Femije Loder kamion pastrimi P-B

PERSHKRIMI:

Kamion i madh me 30 lego.

Argetim i garantuar dhe  i ndihmon femijet tuaj ne zhillimin dhe formimin e tyre.

Materiali : plastik

Permasat :  23x25x51CM

Sygjerohet per femije mosha 18muaj+..

SKU: 24918868 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close