fbpx

Lodra Per Femije krevati chicco

6,000 Lekë

Lodra Per Femije krevati chicco-P-B

PERSHKRIMI:

Butoni i Hënës ka 3 karakteristika;

projeksioni i tavanit, llamba e natës dhe hëna e dritës së natës.

Butoni i muzikës luan muzikë qetësuese për të ndihmuar fjetjen e foshnjës

Sensori i ndërtuar aktivizon dritën e natës kur fëmija fillon të qajë.

Dizenjuar me ngjyrën blu.

SKU: 26266654 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close