Lodra per femije Keshtjella E Endrrave P-B

12,040 Lekë

Lodra per femije Keshtjella E Endrrave P-B

PERSHKRIMI:

Keshtjella e endrrave eshte nje keshtjelle e madhe 3-kateshe e cila permban :

-2 kukulla

-2 kafshe shtepiake, nje mace dhe nje qen qe mbajne kurora te bukura.

-Ka shumellojshmri temash ne te cilat vajzat gjithmone mund te perfshihen ne role te reja dhe t’i interpretojne ato

SKU: 34186322 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close