Lodra Per Femije Chicco Pista Stop And Go P-B

8,400 Lekë

Lodra Per Femije Chicco Pista Stop And Go P-B

PERSHKRIMI:

Piste makinash Chicco.

Argetim pa fund per te vegjlit tuaj me pisten stop and go.

Piste me 2 korsi dhe nje tramploine.

Nje pike karburanti dhe servisi per te furnizuar makinen para nisjes

Ka te perfshira 2 makina.

Material me cilesi te larta nga marka Chicco.

 

 

SKU: 54467733 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close