,

Lodra per femije And Set kove plazhi lopate dhe kreher 17 cm h 30 cm Smiley OTOA0219

(2 customer reviews)

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,092 Lekë

Lodra per femije And Set kove plazhi lopate dhe kreher 17 cm h 30 cm Smiley OTOA0219

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Ariane (verified owner)

  Very fast delivery

  Ariane

 2. Doret (verified owner)

  Good service

  Doret

SHOPPING CART

close