fbpx

Lodra Per Femije ANA Magjike

5,000 Lekë

Lodra Per Femije ANA Magjike P-B

PERSHKRIMI:

ANA e Disney është plot me momente magjike që vajzat tani mund të veprojnë jashtë në shtëpi!

Me ndryshimin e ngjyrave te kukulles Anna, vajzat do të zbulojnë fuqinë transformuese ndërsa rimendojnë skena magjepsëse nga filmi .

Mbushni “shishen e parfumeve” të përfshira me ujë të ftohtë dhe llak – kurora dhe veshja e Anna do të ndryshojnë me magji ngjyrat!

Shtim i shkëlqyeshëm ose fillim i ndonjë koleksioni të ngrirë!

SKU: 43977832 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close