Frozen set by Disney – Xhup-jelek dhe streçe

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,800 Lekë

Frozen set by Disney – Xhup-jelek dhe streçe
Mosha 3 Vjeç

SKU: 97483575 Category: Tags: , , , ,

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Belinde (verified owner)

  Good service

  Belinde

 2. Abla (verified owner)

  Super

  Abla

SHOPPING CART

close