fbpx

Liber Ngjyrosje A5 Frozen 20Flete

129 Lekë

Liber Ngjyrosje A5 Frozen 20Flete-1137387-J

PERSHKRIMI:

Bllok pikture me 20 faqe të para-shtypura A5 dhe dizajn të frozen.
Gjinia Vajze.
Hero frozen.
Madhësia e fletores A5.
Numri i Fletëve 20.

 

SKU: 23172167 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close