fbpx

Leve PC/PS3 TRUST GXT 545 WIRELESS PL1661 -N

3,990 Lekë

Leve PC/PS3 TRUST GXT 545 WIRELESS PL1661 -N

PERSHKRIMI:

MARKA: TRUST
Perdorimi: Per PC dhe PS3
Te tjera: Doreze klasike me 2 analoge
Nderfaqja: Wireless
Ngjyra: E zeze
GARANCIA NORMALE: 12
Ean Code:
SKU: 12865952 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close