,

Kufje P170 Me Bluetooth

Krahasoni

2,625 Lekë

Kufje P170 Me Bluetooth

 

PERSHKRIMI:

Cilesi audio dhe muzike
degjoni muzike ose pergjigjuni telefonatave
cilesi e paster zeri

 

 

SKU: 56311742 Categories: , Tags: ,

SHOPPING CART

close