Krem Rigjenerues Fytyre Dhe Trupi Pas Djegies Nga Dielli Me Panthenol

1,456 Lekë

Krem Rigjenerues Fytyre Dhe Trupi Pas Djegies Nga Dielli Me Panthenol G-C

PËRSHKRIMI

Kujdesuni për lëkurën tuaj me serinë SUN CARE! Panthenol-krem pas diellit, nga CAFEMIMI Kremi ka një efekt shërues dhe qetësues në rast të djegies nga dielli, gërvishtjeve, prerjeve, çarjeve dhe acarimit.
Gjalpi Sheas hidraton dhe zbut lëkurën e thatë në mënyrë efektive, duke i dhënë elasticitet.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 100ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni kremin në lëkurën e dëmtuar, të thatë, acaruar, djegur dhe pas ekspozimit në diell.

MASA PARANDALUESE! Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni me shumë ujë të bollshëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Vegetable Glycerin, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Panthenol, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Sodium Polyacrylate, Parfum

SHOPPING CART

close