Krem Per Pastrim Te Thelle Me Sherebele Dhe Qymyr

1,624 Lekë

Krem Per Pastrim Te Thelle Me Sherebele Dhe Qymyr G-C

PËRSHKRIMI

Një lyerës i trashë me qymyr të zi pastron thellësisht lëkurën e fytyrës, ndihmon në normalizimin e funksionimit të gjëndrave dhjamore, forcon dhe pastron poret.

Vaji esencial i çajit ka efekte antibakteriale dhe anti-inflamatore, parandalon shfaqjen e puçrrave dhe shkëlqimit vajor në lëkurë.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 110ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni një sasi të vogël të shkumes larëse në lëkurën e lagur të fytyrës përreth 5-10 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Këshillohet ta përdorni 2-3 herë në javë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Vegetable Glycerin (vegetable source), Stearic Acid, Melissa officinalis (Melissa) extract (Melissa extract), Ethylhexyl Stearate, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth-5 Carboxylate, Charcoal Powder (Black coal), Propteylene Glycol , Glyceryl Stearate, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Perfume, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Xanthan Gum

SKU: 55111465 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close