Krem Antibakterial Per Kembet Me Ekstrakt Pishe

Krahasoni

1,484 Lekë

Krem Antibakterial Per Kembet Me Ekstrakt Pishe-G-C

PËRSHKRIMI

Gjalpi organik i Sheas ushqen, hidraton dhe zbut lëkurën e këmbëve.

Vaji i Bredhit tonifikon dhe deodorizon.

Vaji i çajit ka veti anti-inflamatore dhe antiseptike.

Ekstrakti i propolisit ka veti antibakteriale dhe antifungale.

SASIA: 100ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të kremit në lëkurën e pastër të këmbëve dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Nuk kërkon shpëlarje.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Organic Butyrospermum Parkii (Organic Shea Butter), Glycerin, Glyceryl Monostearate, Caprylic / capric triglycerides, Propolis extract (Propolis extract), Glyceryl stearate, Abies essential oil (Fir oil), Melaleuca essential oil (Tea tree oil), Cetearylcohol Alcohol , D-panthenol (Provitamin B5), Sodium Polyacrylate, Perfume, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol

SKU: 82133952 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close