Kornize Xhami 13X18 35813

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

405 Lekë

Kornize Xhami 13X18 35813

PERSHKRIMI:

Kjo Kornizë fotografie shumë e bukur mund të mbajë kujtime të embla si dhe të ndricojë cdo cep muri të shtëpisë suaj. Një cilësi shumë e mirë kornize fotografie, do të mbajë kujtimet tuaja për një kohë shumë të gjatë. Ju mund të mbani arritjet tuaja më të mëdhaja në jetë, ditët tuaja më të sukseshme në këtë kornize fotografie dhe nuk do të mbeteni të zhgënjyer.

  • Tipi : Kornizë Fotografie
  • Materiali : Xhami
  • Gjerësia (cm) : 13
  • Gjatesia (cm) : 18
  • Orientimi : Varet ne Mur

Kornize Xhami 13X18 35813

SHOPPING CART

close