,

Kornize Per Bebat

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,680 Lekë

Kornize Per Bebat

PERSHKRIMI

Kjo kornize me gjurme per femije vjen si nje kujtim mjaft i veçante, ku mund te vendosni kujtimet e dites me te bukur te jetes tuaj.

Bashkangjitur fotos mund te stamponi me boje gjurmen e kembes dhe te dores se femijes tuaj.

Gjithashtu mund te vendosni 2 foto, si dhe te dhenat e femijes tuaj (Emer, Datelindjen, Emrin e Mamit, Emrin e Babit).

Nje kujtim mjaft i bukur per femijen tuaj si dhe nje dhurate e veçante per njerzit tuaj me te dashur.

SKU: 54325428 Categories: , Tags: , ,

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Pierina (verified owner)

  Good service

  Pierina

 2. Aisel (verified owner)

  The product is firmly packed

  Aisel

SHOPPING CART

close