fbpx

Kondicioner, Mitsubishi, Inverter, 9000 BTU, A++/A+, 45/47 dB 801957

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

79,900 Lekë

Kondicioner, Mitsubishi, Inverter, 9000 BTU, A++/A+, 45/47 dB 801957

PERSHKRIMI:

Për një zgjidhje efikase dimër-verë dhë për të mos ndjerë ndryshimet stinore kondicionerët janë zgjedhje perfekte. Kondicionerët Mitsubishi janë kondicionerë efikasë dhe me performancë të shkëlqyer pune.

 • Tensioni : 220-240 V
 • Niveli i zhurmës : 45/47 dB
 • Klasi i energjisë : A++/A+
 • Lloji i gazit : R32
 • Fuqia : 4.1 kW
 • Sipërfaqja që mbulon : 12 – 20 m²
 • Përmasat : 26.7×78.3×21 cm
 • Kapaciteti i ngrohjes : 13990 BTU
 • Kapaciteti ftohës : 10578 BTU
 • Konsumi i energjisë në ngrohje : 0.2 / 0.69 / 1.43 kW
 • Konsumi i energjisë në ftohje : 0.2 /0.71/1.01 kW
 • Vëllimi i ajrit : 9.5 / 7.3 / 5.2 m³/min
SKU: 64525947 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close