,

Komedine Portabel Disney Princess

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,470 Lekë

Komedine Portabel Disney Princess

PERSHKRIMI:

Komedine portabel me karakteret e princeshave te filmave vizatimore te Disney.

1 – Keto Dollape jane te perbere nga materiale ECO – Friendly, te pademshem per mjedisin!

Pjesa e struktures eshte e perbere nga çelik special, rezistent ndaj ndryshkut.

Fletet (pjeset) e komedines jane te perbera nga Plastike PP (Polypropylene), rezistente ndaj ujit dhe pluhurit.

Ne paketim perfshihen Nyjet Lidhese, te cilat jane te perbera nga Plastike ABS ( Acrylonitrile butadiene styrene ) si dhe nje çekiç druri, i cili mund t’ju nevojitet gjate montimit.

 2 – Karakteristikat

 • Vend i bollshem per te vendosur gjera te ndryshme, si rroba, gjera personale, lodra.
 • I thjeshte per t’u montuar.
 • Montimi behet sipas preferencave tuaja ose ne varesi te vendit ku do te vendoset.
 • Rezistente ndaj ujit, pluhurit dhe bakterieve.
 • Te thjeshte per t’u lare ose pastruar.

3 – Kujdes!

 • Sigurohuni gjate montimit qe fletet te arrijne ne fund te Nyjes Lidhese, duke mos lene haepsire bosh.
 • Mos i lini ne ambiente te jashtme per nje kohe te gjate.
 • Mbajini larg nxehtesise dhe zjarrit.
 • Perdorimi i kimikateve te forte per pastrim eshte i ndaluar.
 • Nuk sugjerohet te perdoret per gjera te renda siç jane librat etj.

Ju lutem matni vendin ku do ta vendosni perpara se te beni blerjen e produktit!

SKU: 13633186 Categories: , Tags: , , ,

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Frida (verified owner)

  Good quality

  Frida

 2. Laurete (verified owner)

  Very fast delivery

  Laurete

SHOPPING CART

close