Komardare 67×55 cm 790697-M

990 Lekë

Komardare 67×55 cm 790697-M

PERSHKRIMI:

Rrathë Lundrues Intex janë perfekte për t’u kënaqur në pishinë këtë verë.

Rrathët janë prodhuar me vinil rezistent dhe kompleti përfshin një top të fryrë dhe pullë riparimi.

Baza e rrathëve mund të mbushet me ujë për qëndrueshmëri.

  • Materiali : PVC
  • Ngjyra : Ngjyra të ndryshme
  • Përmasat : 67×55 cm

 

Category: Tag:

SHOPPING CART

close