, ,

Komardare Per Femije Bestway 34093

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

950 Lekë

Komardare Per Femije Bestway 34093

PERSHKRIMI:

Komardare per femije me permasa 81*58 cm.

Mjaft komod per femijet e vegjel, si dhe me pjesen e siperme te mbuluar, djegia nga dielli nuk do te jete problem.

Shijoni ditet e plazhit ose ditet ne pishina duke ditur qe femija juaj eshte i sigurte me kete komardare.

E rekomandueshme per femije deri ne 3 vjeç.

Ngjyrat e komardares jane blu me te kuqe.

Komardare 1 Komardare 2 Komardare 3 Komardare 4

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Komardare Per Femije Bestway 34093”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close